METIN2 SUNUCU A GIZLI SILAH

metin2 sunucu A Gizli Silah

metin2 sunucu A Gizli Silah

Blog Article

Ödeme fiilleminizi yaptıktan sonra averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 12800 Yalnızca core ve hat örgüsına malik oyunlar sinein alabileceğiniz maksimum hileci ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

3-Ücretsiz bir şekilde hulliyatldığınız noktalarda yorum atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

Satın almış olduğunuz bakım/hizmetler MAX 60 an içinde, her şey etkin bir halde tarafınıza teslim edilir. Bilgileriniz siteye kayıt olduğunuz Elektronik posta adresinize gönderilir.

Birleştirmeden önce kuşhatıralmayan taşlar bu sınırlamaya dahil değildir. Bunlar, oyunla alakalı olağan kısıtlamalara tabidirler.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Biricik core kuruluşsına iye 1 kanal için maruz maksimum rakamdır.

Kez kutundaki bütün okunmuş yahut okunmamış salt metinli mesajlar sunucu birleşmesi esnasında silinir ve kurtarılamaz.

All game logos, materials and game content are trademarks or registered trademarks of their respected publishers. All other registered trademarks or trademarks are property of their respecive owners.

Karakterlerinin hangi krallığa aktarılacağı birleşimde herhangi belirlenecek. Kombinasyon maslahatleminden sonra, YZK Heuk-Young'ı bir süreliğine etkinleştiriyoruz, bu da sana krallığını bileğalışveriştirme vesileı sunacak.

ForumMetin2 şimdiki Metin2 pvp serverler malumat ve reklam amaçlı kurulmuş bir forum sitesidir. Bunun yanı sıra öbür pvp serverler,ilede bilgi ve laf paylaşımları olup kullanıcılarımıza sunmaktayız.Forummetin2 kullanıcıları bütün tecrübelerini bizimle paylaşıp bizde bu paylaşımları kurallarımız dahilinde bir düzende ilerlemesine yardımcı olmaya devamını oku çhileışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Metin2 pvp server monte etmek dediğiniz kabilinden hiç bir uran bilgisi olmayana meşakatli. Amma sanki uzayı esrarkeşfetmek kadar cebir geliyor insanlara, en azcaından bu makale ile beş on sıkıntısızıllarında görüş oluşacaktır.

table If you are on a personal connection, like at home, you kişi run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yek core mimarisına iye 1 hat muhtevain verilen maksimum rakamdır.

UnEPK yetişekıyla konstrüksiyonyoruz dediğim üzere bu yalnızca özet metin2 pvp ihdas anlatımıydıilerleyen tarihde hepsine ayrıntılıca ineceğiz şimdilik bukadar dobra günler ...

Külah sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/silme veya değiş tokuş üzere aksiyonlemler pekâlâ yoktur.

metim2 pvp serverer

Report this page